Mūsu kompānija piedāvā tikai jaunas un patiešām skaistas mašīnas. Šo domu mēs esam ierakstījuši mūsu kompānijas nosaukumā "FreshCar".

Pirms Fresh Car auto nomas uzsākšanas, tika nomātas automašīnas daudzos uzņēmumos un apkopojot mūsu pieredzi, mēs konstatējām visu auto nomu trūkumus un priekšrocības un galu galā tika radīja "Fresh Car" (fcar.lv), auto noma Rīgā, kas piedāvā tikai jaunas un patiešām skaistas automašīnas – Citroen Cactus, Ford Focus, Porsche Cayenne, VW Passat B8 u.c. Šīs mašīnas izvēlētas, ņemot vērā to estētiku, dinamiku un ērtības, ko tās spēj snieg.

Mūsu mašīnas jūs vienmēr atšķirsiet satiksmes plūsmā," stāsta uzņēmuma dibinātāji Dastans Tairovs un Arturs Geisari. Un tik tiešām – "Fresh Car" spēkratu modeļi un krāsas izceļas uz ielām, īpaši pilsētā, kur apmākušos dienu ir vairāk, nekā saulaino. Tāpat "Fresh Car" ir ļoti elastīgi sadarbībā ar klientiem: mašīnu iespējams saņemt jebkurā nedēļas dienā, jebkurā, klientam ērtā vietā.

Auto nomas "Fresh Car" mašīnas vienmēr ir tīras, salonā vējo patīkama smarža. Cilvēki, kas izmanto "Fresh Car" pakalpojumus, nereti sajūt garāmgājēju skaudīgos skatienus, uz automašīnām.

Auto noma Fresh Car ir jaunu un oriģinālu automašīnu noma. Mēs izvēlamies mašīnas, kas ir īpašas ar savu dizainu un stilu. Nāciet un novērtējiet paši!

 FCar logo